MICROSOFT MODERN MOBILE MOUSE BLUETOOTH – GLACIER (KTF-00060)
1,100.00 MVR
Report AbuseBrand Microsoft
Model KTF-00060
Product-Type Mobile Mouse
Colour Glacier
Connectivity
Bluetooth Bluetooth® 4.01/4.1/4.2
Dimensions
Length 10.72
Weight (kg) 0.078
Product Height (cm) 2.68cm
Product Width (cm) 6.03cm
Based on 0 reviews
Be the first to review “MICROSOFT MODERN MOBILE MOUSE BLUETOOTH – GLACIER (KTF-00060)”
- No ratings found yet!
MONITOR ACER AOPEN 23.8" 24CV1YH (VA-FHD-1MS-100Hz ) - VGA/HDMI
Logitech G213 Prodigy RGB Gaming Keyboard
Ugreen Dual Port Wall Socket Internet LAN Telephon e RJ45 / RJ11 80182
Hoco USB3.2 20Gbps 4K 60Hz 100W HD high speed data cable 1M US06 Black
HP 953 Cyan Original Ink Cartridge F6U12AE
Kingston Badminton Series 64GB Flash Drive USB 3.2 Gen 1 (DTBMTA / 64GB)
Normal Mouse Pad Black Small (8.3" x 6.2")
USB 3.0 to SATA Cable with Enclosure 2.5"