8GB Team Group Elite DDR3 1600MHz CL11-11-28 1.5V PC Memory Module – TED38G1600C1101
700.00 MVR
Report AbuseBased on 0 reviews
Be the first to review “8GB Team Group Elite DDR3 1600MHz CL11-11-28 1.5V PC Memory Module – TED38G1600C1101”
- No ratings found yet!
UGREEN USB2.0-A to DC 3.5mm M/F Charging Cable 1m (Black) - 10376