8GB Team Group Elite DDR3 1600MHz CL11-11-28 1.5V PC Memory Module – TED38G1600C1101
700.00 MVR
Report AbuseBased on 0 reviews
Be the first to review “8GB Team Group Elite DDR3 1600MHz CL11-11-28 1.5V PC Memory Module – TED38G1600C1101”
- No ratings found yet!
Hoco X12 2 in 1 L shape magnetic adsorption chargi ng cable (Lightning+Micro)